Oto Cam

Herhangi bir nedenle arabanızın ön camında, arka camında yada yan camlarında çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Araçlar için ön cam değişimi, hasarın yüksek ve tamir edilemez olduğu durumlarda gerçekleştirilir. Tamiri mümkün olmayan bu durumları da profesyonel kişiler tespit eder. Arka ve yan camlarda cam tipinden dolayı direkt değiştirme gerçekleşmektedir. Araba cam değişimi fiyatları, kullanılacak cam türüne ve değişimi yapılacak cam yerine göre değişkenlik gösterir.

Araç Oto Cam montaj istasyonunda kullanılan oto camları, araçtan çıkartılan eski camdaki tüm özelliklere sahiptir. Seçiminize göre değişim esnasında yerli yada orijinal cam kullanılır. Eğer aracınız kaskoya sahip ise ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır. Kasko ile cam değişimi ile ilgili tüm detayları buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Cam değişiminde birinci kalite malzeme kullanımı ve temiz işçilik misyonunu edinmiş olarak uygun fiyat politikası çerçevesinde müşterilerimize hızlı bir çözüm sağlamaktayız.

Araç Oto Cam, profesyonel ekibi ile ön cam ve diğer camların değişiminde de sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunar. Tedarik ettiği orijinal ve yerli oto camlar, diğer parçalar ile tamir sonrası camlarınızın ilk günkü haline gelmesine yardımcı olur. Yerinde hizmet anlayışıyla size büyük kolaylık sağlar. Verdiği 7/24 kesintisiz hizmetle her an yanınızda olan Araç Oto Cam´dan oto cam değişimi ile ilgili her konuda destek alabilirsiniz. Araba ön cam ve diğer camların fiyatları ve diğer konularda aklınıza takılan tüm soruları iletmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?