OTO CAM ÇATLAK TAMİRİ

ARAÇ OTO CAM ´da mevcut otomobil ön camını yenisi ile değiştirmeden önce, her zaman, mümkünse tamir etmeye çalışırız ve çoğunlukla zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlarız. Ancak, bazen hasarın türü, büyüklüğü ve konumu ön camın değiştirilmesini gerektirebilir ve araç camı tamiri mümkün olmayabilir.

 

Küçük Çatlak Tamiri

 

Ön camdaki bir taş izi genellikle hiç ummadığınız bir anda çatlağa dönüşebilir. Bu durum, aracınızı kullanırken meydana gelirse güvenliğinizi ciddi bir biçimde etkileyebilir.
Ön camınız aracın gövde mukavemetinin %30´unu sağlar ve hava yastığı açıldığında yolcu hava yastığının destek sağlaması ön cama bağlıdır. Çatlak tamiri ve cam tamiri ön camınızın hasar öncesi mukavemetine kavuşmasını sağlayacaktır.

Ön cam hasarın tamiri ön camın değiştirilmesinden daha çabuktur. Bir ön cam hasarı 30 dakikanın altında tamir edilebilir.
Ön camınızda ki küçük çatlak tamiri ihtiyacınızı, ülke çapındaki herhangi bir ARAÇ OTO CAM şubesinde veya teknisyenlerimizle evinizde, iş yerinizde veya bulunduğunuz yerde sizi ziyaret etmemizi sağlayarak giderebilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ GÖRSELDE OLAN ÇATLAK TÜRLERİ TAMAMEN GİDERİLMEKTEDİR.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?